Producenci
Firma Budgryf

Firma Budgryf oferuje Państwu szereg profesjonalnych produktów umożliwiających poprawę bezpieczeństwa zarówno na prywatnych posesjach oraz w domach, jak i na zamkniętych osiedlach czy w miejscach pracy, np. siedzibie firmy, zakładzie przemysłowym, magazynach itp. Wśród dostępnych u nas akcesoriów znajdują się m.in. praktyczne zestawy domofonowe złożone z unifonu i stacji bramowej, a także analogowe i cyfrowe domofony oraz stacje bramowe, w które można zaopatrzyć się niezależnie. Osobną kategorię stanowią wideodomofony – proponujemy nie tylko kompletne zestawy o zróżnicowanych parametrach oraz funkcjach, ale również urządzenia analogowe, cyfrowe, wykorzystujące technologię IP lub wyposażone w moduł Wi-Fi.

W naszym sklepie znajdą Państwo również różne alarmy – od kompletnych zestawów alarmowych, przez centrale alarmowe oraz moduły powiadamiania i sterowania, aż po szeroki wybór czujników i akcesoriów. Wśród produktów należących do kategorii kontrola dostępu znajdują się natomiast zróżnicowane modele zamków szyfrowych, a także zewnętrznych i wewnętrznych czytników, które zapewnią dostęp do wybranych pomieszczeń jedynie osobom do tego uprawnionym. W wielu miejscach przydadzą się z pewnością również urządzenia takie jak napędy do bram przesuwnych oraz skrzydłowych, zapewniające na co dzień większą wygodę i oszczędność czasu. W Budgryf zaopatrzą się Państwo ponadto w elementy monitoringu, takie jak np. kamery IP, kamery kopułkowe czy tubowe, a także rejestratory i niezbędne akcesoria.

Te oraz wszystkie inne oferowane przez nas urządzenia mogą Państwo obejrzeć osobiście w naszym sklepie stacjonarnym zlokalizowanym w Szczecinie, do czego gorąco zachęcamy. To najlepszy sposób, by zapoznać się z charakterystyką oraz wszelkimi funkcjami poszczególnych sprzętów, zasięgnąć profesjonalnej porady specjalisty i wybrać produkt optymalnie dopasowany do Państwa potrzeb. Zapraszamy do wizyty od poniedziałku do piątku lub kontaktu drogą telefoniczną bądź mailową!

Adres sklepu stacjonarnego:
BUDGRYF
ul. Świerczewska 12
71-066 Szczecin

Godziny pracy:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00
sobota, niedziela i święta: nieczynne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl