Producenci

Firma BUDGRYF dostarcza pełen asortyment automatów do bram wiazdowych, bram garażowych, okien oraz rolet i markiz. Systemy oferowane przez firmę BUDGRYF zapewniają użytkownikowi bezpieczeństwo i większy komfort. Wyróżnia je elegancja i nowoczesne wzornictwo, niezawodność i dostępność. 

Proponujemy napędy do bram firmy NICE.

  • do bram przesuwnych
  • do bram skrzydłowych
  • do bram garażowych

 


 

 

SZLABANY

Firma BUDGRYF posiada w swojej ofercie dużą gamę szlabanów począwszy od 2,5 do 12 m.  Szlabany można podzielic elektromechaniczne 230 VAC, elektromechaniczne 24 VDC, elektrohydrauliczne 230 VAC. Dobór odpowiedniej barierki uwarunkowany jest częstością pracy (ilość cykli na dobę lub godzinę), długością ramienia, czasem otwarcia.

 

ZAPORY DROGOWE

  • ZAPORY DROGOWE
  • ZAPORY PARKINGOWE
  • KOLCZATKI
  • BARIERY ŁAŃCUCHOWE

 


 

 

System ControlParking przeznaczony jestm dla podmiotów działających w zakresie obsługi komercyjnych parkingów. Zadaniem systemu jest zapewnienie właścicielowi parkingu pełnej kontroli wpływów z opłat za parkowanie, maksymalne uproszczenie wszelkich procedur wykonywanych przez pracowników parkingu oraz przyśpieszenie i ułatwienie czynności związanych z obsługą klienta. 

Funkcje systemu
Standardowo system obsługi parkingów posiada możliwość konfigurowania zestawu zależnie od:
. ilości wjazdów i wyjazdów,
. wielkości parkingu (ilości miejsc parkingowych),
. konieczności zastosowania drukarki fiskalnej, 
. profilu klientów korzystających z parkingu: okazyjnych (rotacyjnych) i stałych (abonamentowych),
. automatycznego naliczania opłat za postój zgodnie ze zdefiniowaną wcześniej taryfą opłat zależnych od rodzaju pojazdu i czasu postoju,
. tworzenia pełnej dokumentacji rejestracji wjazdów i wyjazdów,
tworzenie kompletu raportów i zestawień niezbędnych przy obsłudze parkingu (protokół przekazania pomiędzy zmianami, zestawienie pojazdów znajdujących się w określonym momencie na terenie parkingu, raport kasowy, wystawienie faktur VAT, etc.),
. dostępu do poszczególnych opcji programu uzależnione od posiadanych uprawnień - trzy poziomy dostępu,

Program parkingowy posiada kilkaset funkcji i opcji konfiguracyjnych, które pozwalają na bardzo dużą wszechstronność przy konfigurowaniu cenników, abonamentów, urządzeń itp. Nasz program jest wynikiem nieustannych zmian będących wynikiem sugestii osób pracujących na naszych systemach. Słuchamy naszych użytkowników i ciągle ulepszamy i rozbudowujemy nasze oprogramowanie. Często jest tak że jedna funkcje może bardzo uprościć obsługę parkingu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl