Producenci
O BUDGRYF
O BUDGRYF

Firma "BUDGRYF" powstała z myślą o kompleksowej obsłudze klienta w zakresie bezpieczeństwa. Oferujemy nowoczesne, profesjonalne i komfortowe rozwiązania zabezpieczeń dla indywidualnych klientów oraz dużych międzynarodowych firm. Polecane przez nas urządzenia wyróżniają się wysoką jakością, niezawodnością, estetyką wykonania oraz konkurencyjną ceną. Przedmiotem działalności firmy jest profesjonalne doradztwo, sprzedaż, serwis, montaż oraz projektowanie szeroko rozumianych elektronicznych systemów zabezpieczeń.

 

Domofony są bardzo istotnym zakresem naszej działalności, coraz częściej jednak sprzedajemy innowacyjne domofony cyfrowe w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami nazywanymi "INTELIGENTNY DOM", również w budownictwie wielorodzinnym. Tutaj też zauważalną tendencją staje się stosowanie systemów wideodomofonowych. W wielu zastosowaniach naturalną kontynuacją domofonów są coraz popularniejsze systemy kontroli dostępu wraz z profesjonalnym monitoringiem oraz automatyką bram i rolet. Nie możemy zapomnieć również o tak ważnym aspekcie bezpieczeństwa jakim są alarmy, które stanowią lwią część naszej działalności.
 
Obok rygli i zwór elektromagnetycznych niezbędnych w systemach domofonowych i systemach kontroli dostępu mamy w sprzedaży zamki drzwiowe, samozamykacze i okucia (klamki, gałki). Dodatkowo oferujemy podstawowy sprzęt elektroinstalacyjny, w tym listwy, rurki, puszki, przewody. Posiadamy w sprzedaży różnego rodzaju baterie, zasilacze i akumulatorki.

Z myślą o naszych stałych Klientach organizujemy szkolenia i prezentacje, na które przyjeżdżają przedstawiciele największych i najbardziej liczących się firm na rynku zabezpieczeń. Dzięki tym spotkaniom nasi Klienci mogą być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi w swojej branży.

W przypadku pytań i wątpliwości chętnie posłużymy naszym doświadczeniem i fachowymi poradami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl